Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

Keyifle yenilen kuruyemişleri, mutfaklara lezzet taşıyan bakliyatları, tatları unutulmaz kılan baharatları, mutluluk kaynağı şekerlemeleri, sağlığı taşıyan

kuru meyveleri ve dostlukların teminatı Türk Kahvesi’ni 1989 yılından bu yana üretmekte olan Hicret Gıda ve İhtiyaç Maddeleri, Kayseri’de kurulmuştur.

200’ü aşkın ürün çeşidimizle, tüm Türkiye’ye servis ağı oluşturmakla birlikte, kusursuz işleyen tedarik sistemimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap vermekte ve her geçen gün müşteri portföyümüzü geliştirerek, global pazardaki ilerlememizi sürdürmekteyiz.

Değişmeyen kalite kavramının güvencesi durumundaki ürünlerimizi, 15000 mt2 açık, 12000 mt2 kapalı alanda, yüksek kapasiteli makinelerle sağlıklı ve hijyenik bir şekilde üretmekte, depolamakta ve dağıtımını sağlamaktayız.

Eleme, üretim, paketleme ve tedarik faaliyetlerini yürüterek entegre bir yapı oluşturmakla birlikte, maliyetleri düşürerek, tek yerden ve tek elden üretim yapmakta; gıda sağlığı ve hijyeni garanti altına almaktayız.

Ürünlerimizi tüketen insanlara gerçek ve bozulmamış lezzetleri sunma gayreti içerisinde, ürünlerimizi satan müşterilerimize ise daha çok kazanmaları için uygun fiyat politikaları ile çalışmaktayız.

İkinci nesil tarafından yönetilen firmamız, ilk kurulduğu andan itibaren; müşterilerimize daha çok kazandırabilmek için kaliteyi en üst düzeye taşıyarak, fiyatları minimum seviyelerde tutmaktayız.

Ticaretin her seviyesinde iş yaparak, büyümeyi öğrenmiş olan bir aile tarafın- dan kurulan ve yönetilen firmamız; özgün lezzetlerimizi, eksiksiz hizmetlerimizi ve kazandıran ticaret anlayışımızı, bütün dünyaya taşımak için yoğun bir çalışma içerisindeyiz.

Kazandırarak kazanan; kaliteyi korudukça aranan; başarıyı, müşterileri ve çalışanlarıyla paylaşan, yeni ve sağlıklı nesillerin yetişmesi için sağlıklı ve faydalı gıdalar üretmeye devam ediyoruz.